KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12475337
nr 1247 5337
János Czenz
(1885-1960), Ungern
Oljemålning, Sittande kvinna, Signerad. Olja på duk, 60x46 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:14:49
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr